0

Hakkımızda

İLHAM VEREN BİR HİKAYE
“Türkiye’ nin  kozmetik ürünlerinin kalitesi tartışılır.” Katıldığımız uluslararası bir toplantıda duyduğumuz bu cümle Groomed markamızın dönüm noktası olan ilham verici hikayemize dönüştü.
2014 yılında kozmetik ürünler ithal ederek başlayan serüven, Groomed markasının kurucuları olan Fulya & Erkan Kurt’ un bu bakış açısını değiştirmeyi dert edinmesiyle farklı bir boyuta ulaştı. Büyük risk alarak yapılan bu misyon değişikliği ile Groomed artık temiz ve doğal içerikli bakım ürünlerini ülkesinin kaynaklarını kullanarak son teknolojiyle birleştiren bir Türk markası haline geldi. Öyle ki 2023 yılında Türkiye’ nin en iyi kozmetik markaları arasında yerini aldı. Türkiye’ nin yanı sıra Avrupa ve Amerika’ da da sıklıkla talep edilen Groomed, bu başarısını ülkesinin kaynaklarına ve bu kaynakların bilincinde olan Türk insanlarına borçlu.
 
erkan kurt fulya kurt

GROOMED’ DEN GURURLA METHEDİLENE…

Groomed’ in bu özverisi hem ulusal hem de uluslararası herkesin takdirini kazandı. Başlangıçtaki misyona göre seçilen ve yabancı dilde “Bakımlı” anlamına gelen markamız, yerli ürünlerin yüksek kalitesiyle, geniş ürün yelpazesiyle çığır açan müşteri memnuniyetiyle Groomed, yıllar içinde gururla methedilen bir marka haline geldi.
Ülkemizi en iyi şekilde temsil etme misyonumuza uygun olarak ürettiğimiz yerli ürünlerimizi kıymetli önerilerinizi dikkate alarak geliştiriyor ve ürün yelpazemizi genişletmeye özen gösteriyoruz. Tüm bunları yaparken sizin ihtiyaçlarınızı göz önüne almakla kalmıyor doğamızın sessiz çağrısına da kulak veriyoruz.

“Bütün sanatlar doğanın taklididir ve taklitler aslını yüceltir.” sözünden ilham alarak sanat yaptığımızı kabul ediyor ve sanatımızın doğamızı yaşatması ve yüceltmesi için çaba sarf ediyoruz. Bu nedenle doğamızın ve su kaynaklarımızın kirlenmemesi için, ürünlerimizi üretirken temiz ve doğada çözülebilen içerikler kullanıyoruz. Firma politikamızın doğa ve yaşam olduğundan bir kere daha söz ettiriyoruz.
Groomed markamızda sizler için her cilt tipine ve ihtiyaca uygun, doğal ve vegan içerikli ürünler sunmaya çalışıyoruz.
Ürünlerimizde sentetik kimyasallar, parabenler, sülfatlar, formaldehit ve sentetik renklendirici gibi zararlı maddeleri kullanmıyoruz.
Groomed' in ürünleri arasında saç bakım ürünleri, sülfatsız şampuanlar, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve aromaterapi yağları bulunmaktadır.

hakkimizda-1

Ürünlerimizin formüllerinde kullandığımız temiz içeriklerden bazıları şunlardır:
•          Doğal yağlar
•          Bitki ve çiçek özleri
•          Organik içerikler
•          Mineraller
•          İnsana sağlığına ve doğaya zarar vermeyen aktifler
Saç ve cilt bakım ürünlerin aktifliğini sağlayan vegan içerikler en yüksek kalite standartlarında bakım yapmanızı sağlar.
Temiz içerikli ürünler kullanarak, su kaynaklarının kirlenmesini önlemeye yardımcı oluyoruz. Bu sayede doğamızı ve geleceğimizi koruyoruz.
Saç grubu ürünümüzde bu hususa özellikle dikkat ediyoruz. Saçlarınız için en iyi ürünü üretmeye çalışırken aynı zamanda su kaynaklarımızı ve suda yaşayan canlıları da önemsiyoruz. Çünkü biliyoruz ki güçlü saç köklerine nasıl ihtiyacınız varsa toprağa sıkı sıkı tutunan bir ağacın köklerine de ihtiyacımız var. Vücudun nem dengesini belli bir oranda tutmaya nasıl ihtiyacı varsa eşsiz dünyamızın su kaynaklarını da verimli kullanmaya ihtiyacımız var.
Öneri ve istekleriniz rehberimiz, memnuniyetiniz ise önceliğimizdir.

Öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Sağlıklı ve bakımlı günler dileklerimizle.
Groomed
Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için