About

Natura Keratin olarak amacımız tamamı Organik Sertifikalı ürünler ile Nano teknolojiyi birleştirerek sizleri inanılmaz ve kusursuz saçlara kavuşturmaktır. Natura Keratin’in organik geniş ürün yelpazesi ile saçlarınızı dilediğiniz sağlığına kavuşturabilir parlak ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Natura keratin ürünleri 2010 yılından itibaren satışlarını sürdürmektedir. Ayrıca Natura Keratin gerek ürün olarak gerekse teslim edilen aşamaya kadar müşteri memnuniyeti üst seviyede tutar. Natura Keratin siz değerli müşterilerin memnuniyetini önemsemekte ve bunu göz önünde tutarak hizmet sunmaktadır.
 
     “Her saç özeldir ve özel bakım ister.” Bu nedenle Natura Keratin ürünleri sizin saçınıza uygun en özel bakımı yapmanızı sağlar. İşlem görmüş ve bu nedenle kırılmış, cansız, mat saç tipine uygun bakım ürünleri içerir. Bu ürünler hiçbir kimyasal madde içermez ve saçınızın doğal yapısına zarar vermez. Bu nedenle sağlığı bozulmuş saç yapılarına düzenli olarak rahatlıkla uygulanabilen ürünlerdir. Natura keratinin bakım ürünleri sayesinde kurumuş saç tellerine nem katar, saçlarınızdaki elektriklenmeyi alır ve saçınıza istenilen canlılığı ve parlaklığı kazandırır. Cansız ve mat bir şekilde görünen saçlarınızın ışıltılı ve güçlü görünmesini sağlar. Saçınızdaki yumuşaklığın uzun süre kalıcı olmasında yardımcı olur. Saçı ısı ile şekillendiricilerin yıpratıcı etkilerine karşı korur. İnce telli saçların hacim kazanmasına yardımcı olur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı saçların korunmasını sağlar. Ayrıca yıpranmış ve hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra hasar görmüş, yıpranmış kötü gözüken saçlarınıza uygun onarıcı ürünler ile bakım sağlayabilirsiniz. Natura Keratin ürünleri kullanma talimatlarına uyarak evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz pratik ürünlerdir. Bu ürünler düzleştirici amaçlı veya bakım amaçlı kullanılabilen ürünlerdir. Düzleştirici amaçlı kullanılan ürünler saçı düzleştirmenin yanında saçın önceden yıpranmış olan yapısını da onaran bir etkiye sahiptir. İçeriğindeki keratini yıpranmış saç tellerinize hapsederek onarılmasına yardımcı olur. Natura keratin ürünleri saç diplerine nüfuz ederek hücrelerin yenilenmesine katkı sağlar. Ayrıca saçınızdaki düzlüğün 6 ay kadar kalıcı olmasını sağlar.
          
Natura Keratin bakım amaçlı ürünler sayesinde saçınıza doğal bir güzellik katmanın yanında yıpranmış bu nedenle mat görünen bir yapıyı da ortadan kaldırır bu sayede saçlarınızın sağlıklı görünmesine de katkı sağlarsınız. Yapmış olduğunuz yanlış uygulamalar nedeniyle de saçlarınıza vermiş olduğunuz zararları da içeriğindeki besleyici maddelerle yok etmenizi sağlar ve yıpranmış saç yapısından kurtulmanıza da yardımcı olur.