0

Portakal & Zencefil Sabunu Nedir? 

Portakal & Zencefil Sabunu Nedir? 

Portakal & Zencefil Sabunu Nedir? 
  • 24 Aralık 2019, Salı
  • 774
Üretiminde portakal ve saf zencefil yağı kullandığımız doğal portakal & zencefil sabunumuz cilt yüzeyini temizlemesi, cildi ölü hücrelerden arındırması ve antiseptik özelliği ile öne çıkıyor. İçeriğindeki zencefil yağı, cilde uygulandığı zaman ağrı giderici, kas gevşetici bir etkisi vardır. Portakal kabuğu ve portakal ağacı çiçeklerinden faydalanılarak elde edilen portakal yağı vücut sağlığı açısından da oldukça faydalıdır. 

Natura Sabun olarak ürettiğimiz tüm %100 doğal sabunlarımız üstün ve doğal formülizasyonundan dolayı üstün temizleme etkisine sahiptir. Piyasadaki diğer basit sabunlara benzemezler. Ancak bu sabunumuzda kullandığımız doğal yağlardan ötürü derinlemesine temizlik ve ellerdeki zorlu kirler için sizlere bu sabunumuzu öneriyoruz.

Çeşitli hastalıklara karşı koruyucu etki sağlayan portakal yağı cilt ve saç sağlığına olan katkılarının yanı sıra kokusu ile antidepresan özelliğine de sahiptir. Portakal gibi limonen notalardaki kokuların, yapılan bir çalışmaya göre anksiyete ve depresyonu azaltmaya yardımcı olduğu belirtiliyor.
 

Portakal & Zencefil Sabunu Faydaları Nelerdir?


Üretiminde portakal ve saf zencefil yağı kullandığımız doğal sabunumuzun faydaları oldukça çoktur.

1. Cilt yüzeylerini temizler, ciltteki ölü derilerden arındırır ve antiseptik özelliği ile olduğundan fazla fayda sağlar. 
2. Derinlemesine temizlik sağlar ve ciltteki lekelerin, kirlerin çözülmesinde oldukça etkilidir. 
3. Yaralanma sonucu iyileşme hızını arttırır. 
4. İçeriğindeki zencefil yağı, cilde uygulandığı zaman ağrı kesici, kas gevşetici bir etkisi olur. 
5. Çeşitli hastalıklara karşı koruyucu etkeni vardır. 
6. Yağlı cilt ve saç sağlığına katkıda bulunur.
 

İçerdiği Besinler ve Vitaminler Nelerdir?


E, D, C vitaminleri ile desteklenmiştir. İçeriğinde, portakal ve saf zencefil yağı bulunur. Portakal kabuğu ve portakal ağacı çiçeklerinden faydalanılarak elde edilen portakal yağı vardır.  Kimyasal madde içermez. Tamamen doğal üründür.
 

Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Sabunlar temizlik, cilt bakımı, saç bakımı, ciltlerde oluşan hastalıklar gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. Sabunların en belirgin özellikleri doğal olmasıdır. Günümüzde kullanılan yüzlerce çeşit sabun bulunmaktadır. Her birinin de birbirinden farklı faydası vardır. Eğer sizde ciltte yağlanma, yaraların yavaş iyileşmesi, ciltteki kasların sıklaşması,  ciltte görülen leke ve kir gibi sorunlar varsa yüzlerce çeşit sabun içerisinden ikileme düşmemeniz için en güvenilir olarak Goommed  Portakal & Zencefil Sabunu’nu öneriyoruz.

Groomed Portakal & Zencefil Sabunu, bahsettiğimiz gibi ciltte meydana gelen birçok sorunla baş eder ve sizlere olumlu sonuçlar verir. Günümüzde de bu çeşit sabunların kullanımı sıkça tercih edildiği için gönül rahatlığıyla ve doğallığın verdiği huzurla kullanabilirsiniz.
Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için