0

Makyaj Temizleme Sabunu Nedir?

Makyaj Temizleme Sabunu Nedir?

Makyaj Temizleme Sabunu Nedir?
  • 24 Aralık 2019, Salı
  • 689
Makyaj artık günümüzde vazgeçilmez bir güzellik anlayışı olmuştur. Yüzün her bölümü için ayrı uygulanan işlemler cildi oldukça yıpratır ve gözenekleri sıklıkla kaptır. Bunun sonucunca cilt hava alamaz ve sivilce akne kırışıklık gibi bazı olumsuzluklarla karşı karşıya kalırız.

Kendi ürettiğimiz özel karışım yağlardan ve bitkisel karışımlardan olan bu sabunumuz aloevera jeli, salatalık sütü ve badem sütünün shea butter ile birlikte kombinasyonundan özenle üretilmiştir. 
Bu özel sabunumuz sadece makyaj artıklarını temizlemekle kalmaz, ayrıca yağlı ciltteki yağ durumunu da dengeler. Sivilceli, yorgun, yıpranmış ciltlerdeki etkisi de oldukça fazladır.

Normal şartlarda makyaj sonrası her sabun kullanılmaz. Bazı kimyasallar içeren sabunlar makyajlı yorgun düşmüş olan cildi daha da yıpratarak sorunları çözmesi gereken yerde daha fazla sorun çıkartır ve cildin sertleşmesine neden olur. Ürettiğimiz sabun ile cildi temizleme işleminden sonra sertlik hissi yaşamazsınız ve cildinizi rahat ve  hafif hissedersiniz. 

Makyaj temizleme sabunları doğal üretiminden dolayı artık Makyaj Temizleme jelleri, suları, tonikleri, köpükleri gibi kimyasallara göre daha çok tercih edilmektedir.
 

Makyaj Temizleme Sabunu Kullanım Amacı

Makyaj Temizleme Sabunu, sadece ciltten makyajı çıkartmak için kullanılmaz.  Cildin bakımını yapmak, gözenekleri açmak, sivilcelerin çıkmasına engel olmak, yumuşaklık kazandırmak amaçlı da kullanılır. 

Günlük cilt temizliği içinde sıkça tercih edilen bir üründür. Cildin parlak ve pürüzsüz görünümünü de sağlar.
Makyaj temizleme sabunu, kimyasal maddelerden daha çok doğal bir fayda sağladığı için günümüzde sıkça tercih edilmeye başlanan bir ürün olmuştur. Sadece makyaj temizlemek amaçlı değil bakım amaçlı da kullanıldığından dolayı tavsiye edilebilir. Faydaları da oldukça çoktur.
 

Makyaj Temizleme Sabunu Faydaları Nelerdir?

Cilde uygulanan makyajı doğal yollardan temizlemek isteyenler için hem besleyici hem temizleyici bir üründür.
1. Cildi temizledikten sonra gözenekleri açar ve sivilce oluşumunu engeller.
2. Cildi nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır.
3. Günlük cilt bakımında faydalıdır.
4. Yorgun, yıpranmış cilde bağışıklık kazandırır ve daha parlak, canlı bir görünüm sağlar.
5. Makyaj sonrası ciltte biriken yağ durumunu dengeler.
6. Doğallığı ile ciltte ferah bir izlenim uyandırır.
 

Makyaj Temizleme Sabunu Nasıl Kullanılır?

Her cilt tipi için uygundur. 
İlk önce cildinizdeki makyajı hafif su ile dağıttıktan sonra sabun ile suratınızı köpürtün daha sonra elinizle masaj yaparak daha iyi temizlemesini sağlayın.  Birkaç dakika masaj yaptıktan sonra bol su ile durulayın.

İlişkili Ürünler

%50 İndirim Doğal Makyaj Temizleme Sabunu
Doğal Makyaj Temizleme Sabunu 150,00 TL 300,00 TL
Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için