0

Doğal Makyaj Temizleme Yöntemi – Makyaj Temizleme Sabunu

Doğal Makyaj Temizleme Yöntemi – Makyaj Temizleme Sabunu

Doğal Makyaj Temizleme Yöntemi – Makyaj Temizleme Sabunu
  • 07 Ekim 2020, Çarşamba
  • 359
Doğal makyaj temizleme yöntemlerinden olan makyaj temizleme sabununu kullanarak siz de sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Makyaj temizlemek için kimyasal makyaj temizleyici ürünler kullanmak istemeyenlerin tercih ettiği doğal sabunlar ile siz de cildinizi makyajdan kolaylıkla arındırabilirsiniz.

Rutin olarak yapılan makyajın doğal bir şekilde ciltten tamamen arındırılması için doğal ve sağlıklı yöntem arayanların başvurduğu sabunlar ile siz de cildinizi makyajın kalıntılarından arındırarak besleyebilirsiniz.

Groomed doğal makyaj temizleme sabunu, makyajını doğal yöntemlerle temizlemek isteyen kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Gün sonunda cildinizi makyajdan arındırmakla kalmaz ılık su ile düzenli bir şekilde yıkadığınızda ince çizgi ve kırışıklıkların da oluşmasını engeller ve yaşlanmayı geciktirir. Ayrıca antiseptik özelliği sayesinde sivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu engeller.
 

Doğal Makyaj Temizleme Sabunu Faydaları

Cildinizi sadece makyajın kalıntılarından arındırmakla kalmaz yağlı ciltlerde yağ seviyesinin dengelenmesini de sağlar.
İçeriğindeki güçlü ve doğal bileşenler sayesinde kuru ciltte meydana gelebilecek hasarı ortadan kaldırır.

Tüm ciltler için uyumlu olan Groomed makyaj sabunu her yaş grubuna da uygundur ve yaşlanma geciktirici bir etkiye sahiptir.

Makyaj temizleme sabununun içindeki özel hammaddeler sayesinde ciltte siyah nokta ve sivilcelerden de arındırarak cildi kurutmadan temizlenmesini sağlar.

Özellikle hassas ciltlerin ve alerjik ciltlerin tercih ettiği Groomed doğal makyaj temizleme sabunu ile cildinizin dengesini bozmadan makyajdan arındırabilirsiniz.

İçeriğindeki özel hammaddeler sayesinde ciltte yeni hücreleri oluşmasını hızlandırarak cildin genç kalmasını sağlayabilirsiniz.


Doğal Makyaj Temizleme Sabunu Kullanımı

Cildinizi ılık su ile ıslattıktan sonra sabunu elinizde köpürtünüz ve dairesel hareketlerle masaj yapınız daha sonra bol su ile durulayınız. Cildiniz makyajın kalıntılarından arındıktan sonra isteğe bağlı olarak tekrar uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca makyaj temizleme sabununu makyaj öncesi de kullanarak cildinizi makyaja hazırlayabilirsiniz.
 

İlişkili Ürünler

%50 İndirim Doğal Makyaj Temizleme Sabunu
Doğal Makyaj Temizleme Sabunu 150,00 TL 300,00 TL
Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için