0

Bal Yulaf Sabunu

Bal Yulaf Sabunu

Bal Yulaf Sabunu
  • 09 Ekim 2020, Cuma
  • 551
Yüzyıllardır şifa aracı olarak tüketilen bal son dönemlerde saç ve cilt güzelliği için bayanların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Evde ya da güzellik merkezlerinde yapılan maskelerin içerisinde sıklıkla yer alan bal artık doğal sabunlar arasında da yerini almakta. Vazgeçilmez cilt temizleme ürünü olan bal sabunu etkisini yulaf ile birleştirerek cildinizin yumuşamasını sağlar. 
 

Bal Sabunu Faydaları

Ballı yulaflı sabun içeriğindeki doğal hammaddeler sayesinde cildinizi canlandırır ve gençleştirir.

Antibakteriyel özelliği ile ciltte sivilce, siyah nokta ve aknelerin iyileşmesini hızlandırır.

Yağlı ciltlerde yağ dengesini sağlayarak cilt problemlerine yol açan bakterilerin oluşmasını engeller. 

Gözenekli cilt yapısını temizler.

Ballı sabunun içerdiği E vitamini cildinizin beslenmesini ve nemlendirilmesini sağlar. Beslenen ve nemlendirilen cilt kısa sürede canlılık kazanır. Bu nedenle kuru, yıpranmış ciltlerin kısa sürede canlanmasını sağlar. Dolayısıyla kuru ciltlerin özellikle kış aylarda tercih ettiği vazgeçilmez doğal sabunlardan biridir.
 

Ballı Sabunun Saça Faydaları

Ballı yulaflı sabunun faydaları sadece cilt ile sınırlı değildir. Cilt sağlığına olumlu etkileri olan bal yulaf sabununu saç derisinden saç tellerine kadar birçok faydası vardır. Tüm saç tiplerinin kullanabileceği ballı sabun saçların gürleşmesini ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Saç köklerinin güçlenmesine ve saç derisinin nem kazanmasına katkı sağlayarak kepeklenmeyi de önler.

Ballı sabun hassas ve kuru saçlar için ideal bakım ürünüdür. Saçları ve saç diplerini onarır ve kuvvetlendirir. Böylece saçların gürleşmesini sağlar. 
 

Bal Sabununun Kullanımı

Cilt kullanımı için saba ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılabilir. Cildinizi suyla ıslattıktan sonra elde köpürtüldükten sonra yüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. 2 dakika bekledikten sonra durulanır. 
 

Bal Sabunu Nerede Satılır?

Bal yulaf sabunlarında kullanılan hammaddeler doğal olmalıdır. Groomed doğal sabunlar organik sektörlerdeki en kaliteli taze hammaddelerden üretilmektedir. Ayrıca hiçbir doğal sabunumuz ısılı işlemden geçmediği için esansiyel yağların da yapısında hiçbir bozulmaya gitmez.
 

İlişkili Ürünler

Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Kolay İade

30 gün iade garantisi

Güvenli Ödeme

256-bit SSL Encrypted Ödeme

Müşteri Desteği

Tüm sorularınız için